Apie mus      |     Dovanų kuponas      |     Galerija      |     Kontaktai

 
 
 

Apie mus


Uždegantiems šokių ritmams atsiduoti Jus kviečia studio DM 
Įkūrėjui Deividui Meškauskui, šokis — tai meilė, kuria gera dalintis su kitais. 

Profesionalūs treneriai ir čia besilankančios šokių pasaulio žvaigždės rodo, jog ši studija nėra eilinė.
Čia Jūsų laukia ne tik profesionalūs mokytojai, smagios ir vertingos šokių, jogos pamokos, bet ir jauki aplinka, kurioje jausitės kaip namuose. Studijoje galėsite ne tik treniruotis, bet ir kurti, ilsėtis ir gerai praleisti laiką su šeima, draugais, kolegomis bei profesionaliais treneriais.


Norite išmokti šokti, tačiau nežinote kur? Čia yra būtent ta vieta, kur net pagrindų neturintys mėgėjai tampa puikiais šokėjais, kurie stebina šokių aikštelėje savo draugus.
Norite romantiškos dovanos? Su savo antra puse užsukite į studio DM ir praleiskite laiką besimokydami šokių meno.
Neturite kur švęsti? studio DM puiki vieta ne tik šokiams, bet ir Jūsų šventei. Nuomojame mūsų jaukias patalpas vakarėliams, gimtadieniams, bernvakariams/mergvakariams, vestuvėms, seminarams, verslo renginiams ar kitoms Jūsų šventėms.
 
 
 
,,Man šokis yra meilė, neapsakomas jausmas, kai gali ja dalintis su kitais... Esu įsitikinęs - meilė gydo sielas. Na, o į studio DM sudėjom visą širdį - norėjosi, kad žmonės pasijustų čia kaip namie. Mūsų svečius norime pakviesti į jaukią oazę, kur jie galės ne tik treniruotis, bet ir kurti, ilsėtis, gerai praleisti laiką su šeima, draugais ir kolegomis."
 
 
 
Deividas Meškauskas