Apie mus      |     Naujienos      |     Treneriai      |     Dovanų kuponas      |     Galerija      |     Kontaktai

 
 
 

Apie mus


Uždegantiems šokių ritmams atsiduoti Jus kviečia šokių ir laisvalaikio centras „Soul Lounge".
Centro „Soul Lounge" įkūrėjams, Karinai Eremian ir Deividui Meškauskui, šokis — tai meilė, kuria gera
 dalintis su kitais. 

Profesionalūs treneriai ir čia besilankančios šokių pasaulio žvaigždės rodo, jog ši studija nėra eilinė.
Čia Jūsų laukia ne tik profesionalūs mokytojai, smagios ir vertingos šokių, kalanetikos pamokos, bet ir jauki aplinka, kurioje jausitės kaip namuose. Centre „Soul Lounge" galėsite ne tik treniruotis, bet ir kurti, ilsėtis ir gerai praleisti laiką su šeima, draugais, kolegomis bei profesionaliais treneriais.


Norite išmokti šokti, tačiau nežinote kur? Čia yra būtent ta vieta, kur net pagrindų neturintys mėgėjai tampa puikiais šokėjais, kurie stebina šokių aikštelėje savo draugus.
Norite romantiškos dovanos? Su savo antra puse užsukite į „Soul Lounge“ ir praleiskite laiką besimokydami šokių meno.
Neturite kur švęsti? "Soul Lounge" puiki vieta ne tik šokiams, bet ir Jūsų šventei. Nuomojame mūsų jaukias patalpas vakarėliams, gimtadieniams, bernvakariams/mergvakariams, vestuvėms, seminarams, verslo renginiams ar kitoms Jūsų šventėms.,,Soul Lounge - tik pradžia. Dar daug ką svajojame šioje srityje nuveikti, aiškiai žinome, ką darome...
 
 
Tikiuosi, kad šokis, jauki aplinka ir profesionalų pamokos padės įsiklausyti, ką šnabžda mūsų sielos..."
 
 
                            Karina Eremian
 
 
 
,,Man šokis yra meilė, neapsakomas jausmas, kai gali ja dalintis su kitais... Esu įsitikinęs - meilė gydo sielas. Na, o į Soul Lounge sudėjom visą širdį - norėjosi, kad žmonės pasijustų čia kaip namie. Mūsų svečius norime pakviesti į jaukią oazę, kur jie galės ne tik treniruotis, bet ir kurti, ilsėtis, gerai praleisti laiką su šeima, draugais ir kolegomis."
 
 
 
Deividas Meškauskas