Apie mus      |     Naujienos      |     Treneriai      |     Dovanų kuponas      |     Galerija      |     Kontaktai

 
 
 

Studijos Soul Lounge taisyklės


Brangieji studijos nariai, 

Abonemento galiojimo laikas gali būti pratęsiamas 2 (du) kartus (t.y. suteikiama galimybė neatvykti į 2 pamokas) iš anksto informavus studijos administraciją el. paštu ar telefonu. Ligos atveju, privaloma pateikti gydytojo pažymą, kurioje turi būti nurodytas sirgimo laikotarpis, kuriam atitinkamai tokiu pat terminu bus pratęstas  abonementas. Kitu atveju studija neturi galimybės pratęsti abonemento.  Pinigai už nepanaudotą abonementą negrąžinami. 

Jei studijos narys nori prasitęsti turimą abonementą ir negali dalyvauti šokių užsiėmime - privalo iš anksto (1 dieną iki užsiėmimo) informuoti studijos administraciją apie neatvykimą, išskyrus ,,force majeure" situacijas. Neinformavus apie neatvykimą – pažymima, jog studijos narys užsiėmime dalyvavo. 

Jei užsiėmimas neįvyksta dėl svarbių mokytojo ar studijos priežasčių – įsigytas abonementas automatiškai pratęsiamas. 

Studijos nariai už šokių užsiėmimus gali atsiskaityti grynaisiais arba pavedimu pagal nustatytą studijos kainoraštį. Šokių užsiėmimų kainų teirautis studijos administracijos. Taip pat užsiėmimų kainas galima rasti studijos tinklapyje – www.soullounge.lt. 

Asmeninius daiktus palikite persirengimo kambaryje. Vertingesnius daiktus galima pasiimti su savimi į salę arba palikti registratūroje. Už persirengimo kambariuose ar šokių salėje dingusius daiktus studiją neatsako. 

Nusprendus nebelankyti užsiėmimų dėl tam tikrų priežasčių – prašome informuoti studiją.


Dėkojame už Jūsų supratingumą!

Soul Lounge kolektyvas

Tel. : +370 614 28581, el.p. info@soullounge.lt